Kongres Edukacji Finansowej

28 marca 2017 roku byliśmy obecni na Kongresie Edukacji Finansowej – wydarzeniu, które ma na celu upowszechniać i promować edukację finansową polskiego społeczeństwa od dziecka do seniora. Organizowany przez Warszawski Instytut Bankowości, Fundację Giełdy Papierów Wartościowych, Fundację im. Lesława Pagi oraz Fundację Think! Kongres przyciągnął ponad 300 przedstawicieli
m.in. sektora bankowego i finansowego, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, oświaty czy szkolnictwa wyższego.

Jako Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych jak najbardziej popieramy ideę edukacji ekonomicznej, która pozwoli nam świadomie kreować własne wybory i odpowiedzialnie poruszać się w świecie ekonomii, która jak zapewniali goście Kongresu jest dla każdego. Na naszej stronie oraz profilach społecznościowych również będziemy dzielić się wiedzą i informacjami z zakresu finansów dla młodych. Oszczędzanie, inwestowanie, produkty finansowe, zniżki, czy zarobki będą jednym z elementów publikacji. Zapraszamy już dziś!

Więcej o Kongresie Edukacji Finansowej – http://www.kef.edu.pl/

Dodaj komentarz